• Chodź, powędrujmy razem górskimi blogami!

    Poza górskimi wędrówkami, łączy nas jeszcze jedna pasja: przekuwamy owe wędrówki w kolejne opowieści, godzinami ślęczymy nad wyborem i obróbką zdjęć je obrazujących, swoim hobby dzielimy się ze światem, starając się rozsądnie zachęcać innych do wyboru górskiej ścieżki życia. Za darmo, po prostu, dla radości własnej i tych po drugiej stronie internetu. Ujmując to zwięźle: blogujemy o górach.

Plan spotkania

Spotkanie odbędzie się na obiekcie ścianki wspinaczkowej, co zapewni górskie skojarzenia, pomimo zupełnie nie-górskiego położenia Radomia na mapie Polski. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach wspinaczkowych oraz wysłuchają prelekcji wybitnego polskiego taternika – Andrzeja Marcisza. Zaplanowane są również zajęcia nastawione na szlifowanie typowo blogerskich umiejętności: warsztaty z personal brandingu.

Górskie skojarzenie

Spotkanie odbędzie się na obiekcie ścianki wspinaczkowej, co - pomimo zupełnie nie-górskiego położenia Radomia na mapie Polski - zapewni nam bycie na wysokości!

Prelekcja Andrzeja Marcisza

Wybitny polski taternik podzieli się swoim doświadczeniem oraz opowie o tym, czego dostarcza mu przebywanie w górach

Warsztaty z personal brandingu

Zajęcia nastawione na szlifowanie typowo blogerskich umiejętności - z pewnością przydatna sprawa ;-)

This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 690424607 Feed will not update.

Idea

Chcielibyśmy aby autorzy artykułów poświęconych wędrówkom z plecakiem, jako bardzo specyficzna gałąź polskiej blogosfery, wyszli z cienia blogów podróżniczych i zaistnieli jako po prosu blogosfera górska. Nie ma nic wspanialszego i bardziej wartościowego, niż poznawanie ludzi. Najważniejszy cel rokuje zatem całkiem nieźle w kwestii swojego zrealizowania!